Kullanım Koşulları
Homeharmony.com.tr’yi ziyaret etmeniz ve siteden alışveriş yapmanız portali kullanmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
Burada yer alan kullanım şartları, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir. Sitede yer alan bütün yazınsal ve görsel malzemeler (fotoğraf, video, çizim, grafik, illüstrasyon, görüntü dosyası vb.) Ağaoğlu Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’ye aittir ve her hakkı saklıdır.
Bu yazınsal ve görsel malzemeler, aksi belirtilmedikçe, her ne amaçla olsun, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu portalda yer alan herhangi bir içeriğe, Ağaoğlu Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’nin yazılı izni olmadan internet ve bunun dışındaki herhangi bir mecrada yayınlamak ve link vermek kesinlikle yasaktır.Sitenin kullanımı sırasında, siteden bilgisayarınıza indirilen herhangi bir dosyanın çalıştırılması sırasında meydana gelebilecek zararlardan Ağaoğlu Tekstil San. ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
Homeharmony.com.tr’de yer alan form, anket, yarışma, iletişim ve sıkça sorulanlar formlarına kullanıcının girdiği bilgiler 3. kişilerle paylaşılmaz.
Homeharmony.com.tr’de yer alan form, anket, yarışma, iletişim formlarında kullanıcının girdiği bilgileri Ağaoğlu Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’nin satış ve pazarlama çalışmalarında kullanabilir.Üyelerin T.C. Kimlik numaralarını formda ilgili alana girmeleri gerekmektedir. Üyeler kayıt sırasında girdikleri üyelik bilgilerini istedikleri zaman değiştirme hakkına sahiptir.Üyeler istedikleri zaman üyelikten çıkma hakkına sahiptirler. Homeharmony.com.tr yukarıda belirtilen koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını süresiz ve sebepsiz olarak saklı tutmaktadır.
Yukarıda yazan maddelerin ihlali karşısında, Ağaoğlu Tekstil San. ve Tic. A.Ş. gerekli hukuksal süreci başlatarak gerekli resmi işlemleri yapma hakkına sahiptir.