Sipariş ve Teslimat

Kargolarımız Türkiye'nin her iline Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Alışverişlerde kargo ücreti müşteriye aittir.
Siparişim ne zaman gönderilecek? Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır.
Homeharmony.com.tr sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir.
Saat 16'ya kadar verilen siparişler is günlerinde ayni gün içerisinde kargoya teslim edilir. Homeharmony.com.tr 'de yer alan tüm ürünler ayni gün içinde stoktan doğrudan sevk edilmektedir.
Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı homeharmony.com.tr firması sorumlu tutulamaz. Pazar günleri sevkiyat yapılmamaktadır.
Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek? Türkiye'nin her yerine saat 16:00 'a kadar verilen siparişler ayni gün kargolanır.
Cumartesi günleri ise kargo şirketlerinin yarım gün çalışması nedeniyle saat 13:00 'a kadar verilen siparişler ayni gün kargoya verilir.
Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo tarafından yapılmaktadır.
Siparişinizin takibini 'Sipariş Takibi' bölümünden yapabilirsiniz. Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek? Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır.
Gün içinde saat 16.00'ya kadar verilen siparişler is günlerinde ayni gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup,
Teslimat ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz.